Zdraví

10 nejšpinavějších věcí, kterých se dotýkáte každý den

Výzkumníci nedávno zveřejnili seznam věcí, které mají nejvyšší koncentraci baktérií a jejich zárodků. Jsou to zejména hrdla láhví, kterými pijeme obsah, nebo otvory konzerv, které jsou plněny například nakládaným ovocem se šťávou nebo zeleninou s lákem. Pozor si však dávejte i na zámky dveří toalet, dokonce i na papírové utěrky, na zábradlí na schodištích, vodovodní kohoutky, samozřejmě i na vodní dýmky, jídelní lístky v kavárnách a restauracích, na kontejnery na led a na ručníky v salónech krásy..

Sdílejte tento článek i mezi své přátele a varujte je tím před říhajícím nebezpečím.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

  1. Sdílejte tento článek i mezi své přátele a varujte je tím před říhajícím nebezpečím.
    Tak to jsem se pěkně zasmála 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button