KrásaPřírodní léčba

Zkuste týdenní aplikaci homemade krému a zmizí vám všechny vrásky

Vrásky a stáří – to všichni dobře známe. Mnoho lidí po celém světě, zejména pak ženy se obávají o pokožku v důsledku stárnutí. Zajímají se o nejrůznější inovace v péči o pleť, o každý nový krém, jenž se objeví na trhu. Ve skutečnosti lze tyto drahé přípravky nahradit. Pravda je i taková, že ne všichni si mohou dovolit nákladnou péči. Zkuste tedy raději přírodní alternativu.

Co kdybychom vám řekli, že si lék na vrásky můžete vyrobit doma? Prozradíme vám recept na viditelné výsledky ve snížení počtu vrásek. Společně zpomalíme proces stárnutí a pomůžeme hydratovat pokožku.

Jaká zpráva je na tom tou nejlepší? Jedná se o naprosto přírodní produkt – bez alergických reakcí a chemických látek. Žádné testování na našich domácích mazlíčcích. Každý raději touží znát, jaké složení má přípravek, než si ho aplikuje na obličej.

Nabízíme vám možnost využití kvalitních přírodních surovin. Jsou zcela bezpečné pro každý typ pleti a rozdíl uvidíte za pouhý jeden týden. Tato informace sice ruinuje kosmetický průmysl, ale je to tak.

Složení:

  • 2 čajové lžičky vazelíny
  • 1 lžíce mandlového nebo olivového oleje
  • 1 žloutek
  • 1 čajová lžička medu

Postup:

Vazelínu nechte rozpustit na teple, postačí vám jen pár minut. Poté přidejte žloutek, olej a med. Vše dobře promíchejte do konzistence homogenní směsi. Dejte jí odpočinout do lednice.

Použití:

Použití vyžaduje krouživé pohyby prstů po celém obličeji, pořádně si je namažte tímto krémem. Nechte působit 30 minut – krém se začne vsakovat a pracovat. Potom odstraňte směs z obličeje vlhkou žínkou.

krém

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button