KrásaPřírodní léčba

Zkrášlující maska na odstranění vrásek z obličeje i krku za 7 dní

O pokožku svého obličeje dbají zejména ženy. Jsou to právě ony, které utrácejí hříšné peníze za řadu kosmetických přípravků s cílem redukovat vrásky. Ne všechny si však mohou tyto drahé produkty dovolit.

Požadovaných účinků se dá zmocnit i daleko jednodušší cestou. Máte doma česnek? Asi zbytečná otázka! Česnek je silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Nicméně jsou tu ještě další ingredience, které si budete muset přikoupit.

Složení:

  • 1 stroužek česneku
  • 1 lžička medu
  • 1 lžíce jílového prášku

Postup:

Luvos_HeilerdeOloupejte česnek a pěkně ho rozmačkejte. Přidejte med a jílový prášek. Jílový prášek byste měli zakoupit v obchodě se zdravou výživou a farmacií. Směs dobře promíchejte a naneste na obličej.

Jak používat:

Umyjte si obličej a aplikujte masku. Nechte jí působit 20 – 30 minut nebo přes noc. Pokud chcete s maskou na obličeji spát, dejte si pod hlavu starší polštář. Výsledky vás ohromí. Nebojte se nanést část masky i na krk a dekolt, vrásky na kůži se vyskytují téměř všude.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button