Babské radyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Zimní péče o vlasy: Díky tomuto léku budou vaše vlasy růst jako blázen

Vlasy jsou jednou z nejdůležitějších fyzikálních vlastností lidí, a právě z tohoto důvodu do nich lidé investují velké množství peněz, ať už jde o jejich péči či léčbu. Mít nádherné vlasy je vlastně bohatství.

Jedním z hlavních kožních problémů je vypadávání vlasů, které může být způsobeno různými faktory, jako je stres, hormonální změny, nadměrné používání barev, vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy, anebo kulmy.

Nedávné studie prokázaly, že dalším faktorem, který ovlivňuje vypadávání vlasů, je jídlo, protože člověk se špatnou stravou trpí nedostatkem živin.

vypadáváníTo znamená, že pokud chcete mít plnou hlavu vlasů, zapomeňte na extrémní diety. Mějte na paměti, že dospělý člověk má něco mezi sto až sto padesáti tisíci vlasů, které rostou a vypadávají neustále pod svým cyklem. Denně nám vypadá okolo sto vlasů.

Jaká je přírodní zimní léčba? Byť dnes existuje na trhu celá řada produktů, které slibují, že nás dokážou zbavit vypadávání vlasů, jedná se o nákladné výrobky, které si každý nemůže dovolit. Navíc kolikrát mají i nežádoucí účinky. Vsaďte raději na domácí recept.

Budete potřebovat:

  • polovinu banánu
  • jeden vaječný žloutek
  • jednu polévkovou lžíci organického medu
  • půl sklenice piva

Všechny ingredience smíchejte a hrst z této směsi si aplikujte vždy dvě hodiny před mytím vlasů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button