Babské radyHubnutíJídlo a receptyPohybPřírodní léčbaZdraví

Zhubněte i při cukrovce jedenáct kilo!

Za pouhých 25 dní můžete i při cukrovce zhubnout 11 kilo! To popírá údajnou nemožnost zhubnout při samotné potřebě cukru, kterou diabetik má.

Tento recept je složen z ingrediencí, které jsou snadno dostupné v každém supermarketu. Jedná se o banány, 5 kusů kiwi, červené zelí, dále jsou to 2 jablka se slupkou a 1/2 litru vody. Všechny tyto složky nechte projít mixérem až vám vznikne homogenní směs. Pijte každé ráno na lačný žaludek.

Mezi výhody této směsi patří ztráta váhy, a to až 11 kilo za měsíc. Je však třeba dodržovat dávky vitamínů, živin a antioxidantů, minerálů a dalších složek, které pomohou obohatit vaše tělo o potřebnou energii.

Za necelý rok se zbavíte diabetu, zlepší se stav vašeho krevního tlaku i hladina triglyceridů. Pokud se tedy léčíte s cukrovkou, zde máte šanci na její léčbu a zároveň jde i o nenáročnou a bezpečnou cestu, jak se udržet fit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button