Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se rychle a snadno úzkosti i migrény!

Pokud vás bolí hlava nebo trpíte úzkostmi, které jsou třetím nejčastějším duševním onemocněním, vyzkoušejte následující.

Náhlý pocit strachu a paniky jistě již zažil každý. Mohlo vás to potkat před důležitou zkouškou ve škole, anebo pokud jste ztratili někoho blízkého. Po chvíli či čase tento pocit přejde a vy naprosto nechápete, o co šlo, anebo naopak očekáváte, kdy to zase přijde. Dostáváte se tak do neustálého koloběhu stresu a selháváte tak v běžných činnostech.

Depresi dále můžete řešit léky, nicméně existuje i alternativní způsob, kterým je například tento levandulový recept, který využívá esenciálního výtažku z levandule. Olej z levandule působí blahodárně na tělo i duši, jedná se tak o perfektní relax v době plné stresu a spěchu. Olejíček obsahuje přes sto padesát aktivních složek a má antiseptické, antibakteriální, antimikrobiální a detoxikační vlastnosti.

 

Připravte si:

  • Šest organických citrónů
  • Jednu kapku levandulového esenciálního oleje
  • Dvanáct šálků čisté vody
  • Jeden šálek medu

 

Postup:

Ingredience smíchejte a pijte podle potřeby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button