Babské radyZdraví

Zbavte se negativní energie v jakémkoli místě pomocí mořské soli

Negativní energie může způsobovat celou řadu zdravotních obtíží, pocity neklidu, změny nálad, úzkosti nebo deprese. Pomocí mořské soli můžete vyčistit negativní energii z jakéhokoli místa.

Očista pokoje

Umístěte trochu mořské soli do každého rohu místnosti, kterou chcete zbavit negativní energie a nechte ji zde po dobu 24 hodin. Také můžete rozpustit 2 lžičky mořské soli ve sklenici teplé vody, roztok přelijte do rozprašovače a vystříkejte jím místo, kde se, podle vás negativní energie vyskytuje.

Očista těla

Napusťte si vanu teplé vody, přidejte dvě lžíce mořské soli a řádně promíchejte. Ponořte se do solné lázně na dobu dvaceti minut.

Směs mořské soli a esenciálních olejů nebo bylinek

Není pochyb o tom, že některé esenciální oleje a bylinky mohou poskytnout další výhody při čištění. Konkrétně byste měli používat rozmarýn, levandule, tymián nebo santalové dřevo.

V případě, že se rozhodnete používat byliny, zvažte umístění do nádoby naplněné mořskou solí. Nádobu uzavřete a dobře promíchejte. Díky tomu se esenciální oleje obsažené v bylinkách dostanou do soli.

Pokud budete používat esenciální oleje, přidejte několik kapek vámi zvoleného oleje do soli a řádně promíchejte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Back to top button