Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Zbavte se chrápání!

Jen za pomocí této šťávy se zbavíte otravného chrápání, jehož hlavním důvodem je přebytek hlenu. Pokud tedy snížíte přebytek hlenu z dýchacích cest, zbavíte se toho, co obtěžuje vašeho partnera.

Nabízíme vám tedy homemade recept v podobě nápoje, který je však zapotřebí pít vždy před spánkem, protože právě tehdy má účinkovat a zbavit nás hlenu. Je však třeba dbát na to, aby jste používali výhradně organické ovoce a zeleninu, které právě neobsahují chemické látky a pesticidy, které za zanesení těla hlenem mohou.

Připravte si tedy:

  • Čtvrtku citronu
  • Jeden kousek zázvoru
  • Dva jablka
  • Dvě mrkve

V rámci postupu hoďte tyto ingredience do mixéru. Homogenní směs popíjejte vždy před spaním a spolu s tímto lékem je třeba dodržovat také absenci alkoholu, smažených jídel, čokolády a vůbec těžko stravitelných potravin.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button