Přírodní léčbaZdraví

Zázračný lék pro zdravá játra, lepší zažívání a čistější pleť

Jako každý orgán v těle, tak i játra jsou naší důležitou součástí. Játra mají na starost látkovou přeměnu tuků, sacharidů a bílkovin. Dále také odbourávání škodlivin. Zlepšují a podporují trávení, proto je naprostá pravda, když se řekne, že čistá játra znamenají zdraví, vitalitu a dobrou náladu.

imagesJátra jsou největší žlázou v těle a mají nespočet funkcí, kterými například jsou: udržování správné hladiny cukru v krvi, přeměna amoniaku na moč, výroba obranných látek, odstraňování starých buněk, neutralizace a odstranění kapalných odpadů a toxických složek a zpracování vitamínů, kyseliny listové, mědi a železa. Játra také vylučují žluč, která tráví tuky, vyrábí červené krvinky a odstraňují mikroorganismy ze zažívacího ústrojí.

Jak můžete sami vidět, je toho opravdu hodně. Játra jsou tedy velmi důležitým orgánem v našem těle, a proto je nutné je udržovat zdravé. Nyní vám poradíme jednoduchý recept, jak je udržovat v dobré stavu.

Vše, co budete potřebovat, je:

  • kvalitní olivový olej
  • citrónová šťáva

Každé ráno, ještě na lačný žaludek, si dejte jednu lžičku olivového oleje s pár kapkami citrónu.

Očistěte játra

olive-oil-1028771_960_720Olivový olej je totiž prospěšným pro maximální otevřeni všech žlučových cest. Kyselina citrónová, obsažená v citrónech či limetě, zase napomáhá k odstranění žlučových kamenů. Je opravdu důležité, abyste předtím nic nejedli. Pokud si na tuto rutinu zvyknete, vaše játra budou po dlouhá léta bez jakýchkoliv zdravotních rizik.

Prvních změn si můžete všimnout zhruba po jednou měsíci pravidelného užívání a kde jinde, než na vaší pleti. Tmavé otoky očí a kruhy pod očima budou pomalu mizet, vaše pleť bude zářit a trávení bude fungovat skvěle.

Recept je tak jednoduchý, že i když si nemyslíte, že vás trápí znečištěná játra, za zkoušku to určitě stojí. Sami pocítíte, zda vám je lépe, nebo zda vám zmizeli nějaké neduhy, které trápily vaší pleť.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button