Přírodní léčba

Zapojení dětí do meditace za světový mír

V Thajsku se do tohoto procesu zapojilo přes jeden milion dětí. ty meditovaly za světový mír. Zúčastnilo se celkem pět tisíc škol, které se shromáždily u chrámu Phra Shammakaya v Thajsku.

Už i mladé osoby mají dobrý úmysl a rozhodly se meditovat pro dobrou věc. Byť je tato činnost oficiálně praktikována v souladu s místními dobrými mravy, mnoho dětí, žijících v tomto rituálu, si vytváří své budoucí hodnoty ve stejném směru.

Děti se totiž meditaci věnují už doma, a to pravidelně. Jejich rodiče je učí první krůčky k důslednému rituálu, kterému se později budou věnovat i jejich děti. Zde nejde pouze o nalezení vnitřního klidu, ale také o modlitbu za lepší svět, za odstranění zkorumpovaných a chamtivých osob a za vše, co je v souladu s jing jang.

Vnitřní meditace se má konat pouze v těle nezkaženého jedince, disponujícího srdcem a duší, přičemž my všichni bychom měli mít ušlechtilé myšlenky a šířit je dále. Musíme být silní natolik, aby nás neovlivnilo zlo a abychom zvládli ochránit svou Dharmu.

Zajímavostí je, že i starověký Afghánistán byl v minulosti buddhistickou zemí. Byť dnes tam žádné stopy Buddhismu nenaleznete, protože Afghánistán zničil veškeré pamětihodnosti spojené s Buddhou, minulosti se tato země nezbaví.

Jen pokud se spojí všichni lidé na této zemi, mámě šanci změnit svět v lepší místo, a to na základě pouhých myšlenek a pozitivní meditace. Touto vnitřní léčbou zároveň léčíme své tělo a probouzíme svou vnitřní sílu zbavenou sobeckého ega. Jsme totiž vytvořeni z lásky a světla jako součást globálního světa a lidské rasy. Nediskriminujme, pracujme a žijme společně, změníme tím svět.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button