KrásaPřírodní léčba

Žádné silikony: po těchto bylinkách se vám zvětší prsa

Plastická chirurgie se sice stala populární, ale na přírodu stále nemá. Zde vám nabízíme pár tipů na rostliny, které vám dopomohou k přirozeně velkým ňadrům.

Pískavice

První na seznamu je pískavice, respektive semena z ní pocházející z Řecka. Tyto semena lze nakoupit v každé lékárně nebo bylinkářství.

Recept se doporučuje používat na noc. Namočte semena ve vodě a druhý den si s touto vyluhovanou vodou namažte prsa.

Lopuchprsa

Také lopuch je již po staletí znám svými účinky. Zvyšuje průtok krve v prsní tkáni a posiluje reprodukční systém.

Fenykl

Fenykl neslouží pouze ke zklidnění koliky u dětí, ale jeho složky rovněž zvyšují poměr estrogenu v těle. Fenykl obsahuje fytoestrogeny, které stimulují růst prsou a zvyšují produkci mléka u kojících matek.

Lékořice

Lékořice pak má naprosto stejný účinek, protože je obsahově téměř shodná s fenyklem.

Anýz

Anýz je čínská bylina, která se používá jako koření, ovšem ingredience v ní stimulují růst ňader, takže ho můžete užívat častěji.

Pueraria Mirifica

A nakonec  Pueraria Mirifica, bylina z Thajska, používaná do krémů proti vráskám a do pleťových vod – i ona je aktivní složkou medikamentů pro růst ňader.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button