Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Za pomocí které zeleniny si snadno detoxikujete své ledviny a zbavíte se diabetu, astmatu nebo cholesterolu? Je to okra!

Jen nápoj z této zeleniny vám pomůže od mnoha zdravotních neduhů. Jedná se o přírodní produkt severovýchodního původu, který vám je k dispozici po celý rok. Nicméně nejlepší je na podzim.

Tento nutriční produkt obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které pomáhají léčit cukrovku a ledviny.

Zelenina okra má jen málo kalorií. Konkrétně jde o třicet kalorií. Šálek okry obsahuje tři gramy vlákniny, dva gramy bílkovin, necelých osm gramů sacharidů, 0,1 gramů tuku, jednadvacet miligramů vitamínu C, osm mikrogramů kyseliny listové a sedmapadesát gramů manganu. Konzumovat okru můžete v dušeném, vařeném, smaženém i nakládaném stavu.

Tato zelenina snižuje příznaky astmatu, hladinu cholesterolu, posiluje imunitní systém a zabraňuje onemocnění ledvin. Výborná je však okra také na příznaky cukrovky a podle odborníků se rovněž jedná o perfektní přírodní produkt, který snižuje množství glukózy absorbované potraviny.

A teď už k receptu: čtyři čerstvé paličky okry, zbavené hlaviček a ocásků umístěte do sklenice a nechte pracovat přes noc. Ráno směs před snídaní vypijte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button