HubnutíJídlo a receptyKrásaPohybPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte tuto sedmidenní dietu

Vyzkoušejte tuto sedmidenní dietu, která využívá ananas, jenž je všeobecně znám jako skvělý pomocník v hubnutí. Nejen, že brzdí případné přejídání, ale navíc dokáže efektivně absorbovat a vylučovat nezdravou stravu a tuky.

Kromě ananasu je však třeba také cvičit, a to alespoň čtyři dny. Dále po stejnou dobu konzumovat onen ananas, díky kterému můžete ztratit až tři kila za pouhý jeden týden! To už se vyplatí!

K dalším výhodám tohoto rajského plodu patří například úspěšný boj se zadržováním vody, ale řeší také nevzhlednou celulitidu nebo nepříjemné nadýmání a nafouklé břicho. Ananas je bohatý na draslík, eliminuje přebytečnou vodu v těle a zároveň tělo naopak naplní potřebným železem, které využijeme pro tvorbu nezbytných červených krvinek.

Ananas také podpoří naše trávení, umí bojovat se zánětlivými procesy v našem těle a urychluje látkovou výměnu.

Jako kalorický plod (obsahuje čtyřicet kalorií) dodá potřebnou energii našemu tělu na celý den. Pozor: Konzumujte ananas pouze čerstvý a uchovávejte jej jedině v chladničce zafixovaný potravinovou fólií, aby v sobě zachoval veškeré vlastnosti vitamínu C, které využije naše tělo pro tvorbu kolagenu. Kolagen zlepšuje elasticitu naší pokožky.

Tip na ananasovou dietu:

Vyhněte se především zpracovanému masu a sýrům, dále sacharidům a alkoholu. Pijte pouze čaj (dva šálky denně) a dva litry vody denně. Během vaření zase používejte maximálně dvě lžíce oleje denně. Dále omezte sůl, veškeré koření a také ocet. Naopak přidejte do svého života fyzickou aktivitu.

Pokud jste diabetik nebo trpíte kolitidou, pak si dejte pozor – můžete trpět nesnášenlivostí na enzym, který se nachází v ananasu, což může dále způsobit nebezpečnou jaterní dysfunkci či dokonce samotné selhání ledvin!

Na snídani doporučujeme pít ananasovou šťávu z jednoho ananasu a jeden šále čaje bez cukru. Na svačinu si pak dopřejte čtyři plátky ananasu a jeden krajíc chleba. Na oběd ananasovou šťávu a jedno jablko. A nakonec na večeři dva plátky ananasu, padesát gramů vařené rýže a jeden šálek čaje proti nadýmání.

Ananas by měl být vždy součástí vaší pravidelné denní stravy, a sice pokud patříte mezi jedince, kteří chtějí zhubnout.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button