Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte recept, který vám pročistí krev. Postačí vám pouhé dvě ingredience, které dokážou snížit váš cholesterol!

Vyzkoušejte tento recept, zejména, pokud trpíte na vysokou hladinu cholesterolu. Ten se přirozeně navyšuje spolu s věkem, nezdravým způsobem života, nezdravou stravou a nedostatkem fyzické aktivity.

Příznakem zvýšeného cholesterolu jsou například nažloutlá horní víčka. Není to však podmínka. V pokročilém stádiu této nemoci dochází ke kornatění tepen, ke kardiovaskulárním chorobám a dalším život ohrožujícím onemocněním. Kromě toho má na svědomí zvýšený cholesterol zejména alkohol a nikotin.

Diagnostika zvýšeného cholesterolu se provádí pomocí laboratorní analýzy. Vyzkoušejte tento homemade recept, který vám pomůže vysokou hladinu cholesterolu snížit.

Budete potřebovat fíky a jablečný ocet. Tři sušené fíky propíchněte párátkem ze všech stran, dejte je do sklenice a zalijte 2 dl jablečného octa. Konzumujte dopoledne a večer. Pokud začnete ve dvacet  hodin večer, ranní dávka je nutná v osm ráno. Celý proces opakujte po dobu jednoho týdne, přičemž je nutné každý den měnit ocet a přikládat nové fíky, které potřebují čas na absorbování octa. Celou léčbu praktikujte maximálně po dobu dvou týdnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button