Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte listy z třešní jako lék na impotenci, nemoci jater, žloutenku typu A nebo na nadváhu

Proč? Protože jsou tyto listy bohaté na vitamín A, C, E, a také na kyselinu listovou, hořčík, železo nebo vlákninu.  A právě z toho důvodu si jich můžete dopřávat nespočet. Samotné višně jsou zdrojem vitamínů a minerálních látek, mají tedy blahodárný vliv na stav vašeho organismu. Obsahují totiž pigment, a to v takovém množství, že předčí i borůvky, jahody, anebo brusinky. Totéž platí i pro betakaroten. Dohromady však všechny tyto plody figurují se svým obsahem antioxidačního melatoninu jako regulátor srdečního rytmu a prevence před stárnutím.

Chcete mít krásnou a mladou pokožku? Dopřejte si třešně.  Toto ovoce uvítáte také jako lék, který urychluje pooperační hojení. Dále snižuje zánět, zbavuje vás nespavosti, figuruje jako prevence rakoviny (zejména tlustého střeva), a dále třešně pomáhají při hubnutí, zbaví vás únavy, lupů, oteklých očních víček atd. atd. Požívat je můžete čerstvé, mražené, sušené, nebo jako čaj, který pomáhá bojovat proti celulitidě, impotenci, infekcích močových cest, onemocnění ledvin i chronickému kašli.

Léčbu jater zahájíte za pomocí lžíce třešňových listů a lžíce drceného koriandru. Tuto směs vytvoříte za pomocí hmoždíře. Poté směs zalijete třemi šálky horké vody a vaříte třicet minut. Po ochlazení přecedíte a dvě lžíce tohoto homemade čaje pijete každý den vždy po hlavním jídle. Léčbu nepřekračujte na dobu delší než jeden až dva měsíce.

Pokud si potřebujete připravit čaj proti hepatitidě A, tak rozdrťte deset listů sušených třešní a přidejte je do hrnce se 300 mililitry vody. Směs pak vařte třicet minut a pijte čtvrt šálku třikrát denně.

Impotence se zbavíte za pomocí dvaceti listů, které zase rozdrtíte a uložíte do sklenice. Zalijete dvěma decilitry lékařského 96 procentního alkoholu, nádobu uzavřete a směs necháte odpočívat zhruba dvacet dní až se vám vytvoří speciální tinktura. Během této doby však denně sklenici protřepte, aby se ingredience promísily. Po dvaceti dnech směs přelijte do sklenice s kapátkem a denně pijte vždy po jídle dvě až tři kapky této tinktury se sklenicí vody.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button