Přírodní léčbaZdraví

Vyzkoušejte japonský relax

Víte, co je hitem v Japonsku? Relaxovat své tělo naložením se do horkých pramenů, které Japonci využívají již tisíce let. Tato koupel má však mít i léčebné účinky.

Horká voda má totiž řadu terapeutických výhod. Zvyšuje průtok krve, postará se o správnou funkci krevního oběhu, metabolismu a vstřebávání minerálů. Kromě toho léčí chronické onemocnění trávicího traktu, zácpu, cukrovku, dnu a nemoci jater.

Vaším domácím trikem může být himalájská sůl, kterou si přidáte do své koupele. Její minerální látky se totiž dostanou do vašeho těla, což má pozitivní vliv na vaše klouby a svaly. Taková lázeň zmírní bolesti v dolní části zad a kromě toho se postaráte o spolehlivý detox těla.

Kombinovat můžete také mořskou sůl s jedlou sodou, mletým zázvorem a jablečným octem. Konkrétně tato koupel zabraňuje zánětu, snižuje fyzickou bolest, vylučuje toxiny, uklidňuje rány, zlepšuje krevní oběh, změkčuje kůži a léčí kožní nemoci.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button