Babské radyZdraví

Jak „vyluxovat“ svá střeva

Naše střeva dostávají zabrat. Mnohdy v nich zůstávají zbytky jídel, které se časem rozkládají a nedělají dobře našemu organismu. Existuje však způsob, jak svým střevům ulehčit. Jedná se o metodu masáže.

Bod mezi břichem a stydkou kostí dokáže aktivovat proces hojení zdravotních neduhů, které vznikají pomalým, a tak nedostatečným trávením, případně oslabenou imunitou člověka.

V Číně proto vznikla masážní metoda, která dokáže aktivovat proces trávení a doprovodit jej ke zdárnému konci. Jedná se o takzvanou sakrální čakru. Ta, pokud stimulujete prsty nebo akupunkturními jehlami, uvolňuje do těla energii, která má vliv na trávení, ale i imunitu nebo reprodukční systém. Zejména ženy ocení, že tato masáž rovněž zbavuje menstruačních bolestí. Dále vám pak uleví od plynů, průjmu či dokonce těžkého syndromu dráždivého tračníku.

Při masáží bodu je třeba zhluboka dýchat. Mnoho osob také tvrdí, že jim masáž bodu pomohla v sexuální oblasti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button