Babské radyJídlo a receptyKrásaPřírodní léčbaZdraví

Vyberte si – liposukce, anebo přírodní cesta k hubnutí?

Nabízí se tři efektivní způsoby, jak zhubnout. Buď se bavíme o náročné dietě, ještě náročnějším fyzickém tréninku, anebo nejsnadnější, zato cenově náročné liposukci, kterou si každý dovolit nemůže. Právě zejména v posledních letech se rozmohla liposukce, tedy invazivní metoda zásahu do našeho těla, za účelem zbavení se nevzhledných faldíků a vůbec hmotnosti navíc. My vám však alespoň na zkoušku doporučujeme nejdříve přirozenou metodu hubnutí, která nemá vedlejší účinky a rozhodně fyzicky nebolí.

Nápoj pro podporu rychlejšího hubnutí

Po liposukci vám mohou zůstat jizvy, můžete dlouhodobě krvácet, zanést své tělo infekcí a vůbec se dlouho hojit. Vyzkoušejte proto raději neinvazivní nápoj. který se skládá ze dvou litrů vody, dvanácti lístků máty, jedné limetky, dále bude třeba jeden citron, jedna okurka a jedná lžička strouhaného zázvoru.

Můžete však zkusit i jiný nápoj, kde je zase zapotřebí dvanácti listů máty, jednoho citronu, jedné okurky, jedné lžičky strouhaného zázvoru, ovšem osmi sklenic vody. Veškeré suroviny je třeba nakrájet a smíchaný mok je třeba nechat odležet v lednici, aby se vylouhovat, a mohl tak efektivně působit později v těle.

Užívání

Tento nápoj požívejte vždy ráno před snídaní. Nakonec se dočkáte slíbené ztráty váhy, ztráty přebytku vody a pomůžete si zlepšit zdravotní stav svého organismu. Nezapomeňme rovněž na minerály a další vitamíny, které tato kombinace obsahuje a pokud máte ve svém okolí někoho, kdo právě bojuje s přebytkem hmotnosti, prosím, podělte se s ním o tyto recepty.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button