Jídlo a receptyZdraví

Víte, že fluoridovaná voda ničí vaše zdraví?

Přidávat fluorid do vody je omezeno zákonem. Mnoho vědců je toho názoru, že tato látka má obrovský podíl na našem tělesném i duševním zdraví. Přidávání fluoridu do pitné vody je běžnou praxí už celých sedmdesát let. Tato sloučenina dokáže zastavit i proces rozkladu hnijícího zubu, a dokonce existují i informace, že se jednalo o s oblibou užívaný produkt nacistické elity…

Látka fluorid byla totiž nacisty používána právě v koncentračních táborech, a to zejména během dobývání Česka a Polska. Způsobuje sterilizaci, což právě bylo zájmem nacistů v rámci vyhlazování nepohodlných ras. Vědci také přišli na to, že nacisté navíc používali i chlorid sodný.

Fluorid má však mít vliv také na bělení zubů, na což přišel v padesátých letech minulého století jeden zubař z amerického Colorada. Ve skutečnosti se však ukázalo, že větší efekt má fluorid spíše na zpomalení rozkladu nemocných zubů. Nebezpečný je zejména pro děti, protože snižuje imunitu, a dokonce může člověka v pomalých dávkách trávit. Rovněž má vliv na naši mozkovou tkáň a údajně i na vznik rakoviny, artritidy, hypotyreózy, Alzheimerovy choroby a podobně.

Naleznete jej v některých medikamentech, jde například o Prozac, anebo další psychotropní léky. Zejména s hliníkem je fluorid používán nejen ve farmaceutickém průmyslu, ale i v kosmetice. Vzhledem ke zdravotním dopadům, fluorid začíná mizet z mnoha zemí západní Evropy. Již se ví, že se jedná o chemikálii – o průmyslový odpad, který je nejen nebezpečný, ale navíc jako přísada naprosto zbytečný.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button