Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Víte, jak vám obyčejný citrón a jedlá soda mohou zachránit život?

Víte, jak vám obyčejný citrón a jedlá soda mohou zachránit život? Čtěte dále. Citrón má úžasné vlastnosti, pro které jej využíváme prakticky denně. To je informace, kterou každý z nás ví.

Ovšem slyšeli jste také to, že tento žlutý plod dokáže zničit karcinogenní buňky a zabraňuje jejich rozšiřování? Díky tomu je tento kyselý plod účinnější, než kdejaké medikamenty, či snad dokonce chemoterapie.

V současné době již existuje mnoho studií, které prokázaly, jak pozitivní vliv má jedlá soda a citrón na náš organismus. Možná jste ani netušili, jak efektivní je spojení těchto dvou ingrediencí, které mají větší zásluhy, než nákladná a útrpná chemoterapie, která přináší svým zakladatelům akorát miliardové zisky.

Rovněž se prokázalo, že citrón dokáže bojovat se všemi typy nádorů a cyst, kterým podléhají zejména ženy. Nejúčinnější má být kůra z tohoto plodu, která působí také u zvířat a již čtyři porce citrónů dokážou snížit riziko rakoviny tlustého střeva o plných osm procent.

citrónCo se týče rakoviny žaludku, tak tu se bavíme o 31 procentech, u hrtanu o 58 procentech a při rakovině úst o 53 procent. To jsou poměrně značné hodnoty, že?

Chemoterapie, jak víme, ničí tělo, tedy spolu s rakovinou také veškeré zdravé buňky. Alternativní a hlavně přírodní přístup tak rozhodně stojí za zkoušku.

A teď již pojďme k receptu, ke kterému budete potřebovat dvě polévkové lžíce pravé citrónové šťávy, které smícháte s polovinou lžičky jedlé sody. To požívejte pravidelně a kromě toho je třeba dbát na správnou životosprávu a dostatek pohybu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button