Přírodní léčbaZdraví

Vitamínová bomba, která snižuje nitrooční tlak a zlepšuje zrak

Slavný ruský oční lékař a chirurg, Vladimir Petrovič Filatov, důrazně doporučuje nápravu nitroočního tlaku všem, kteří s ním neúspěšně bojují, ale i těm, kteří chtějí mít zdravý zrak.

S tímto jednoduchým receptem léčil spoustu lidí, kteří zaznamenali neuvěřitelné výsledky. Je složen z poměrně dostupných surovin: aloe vera, vlašských ořechů, medu a citrónů. Mimo toho, že upravuje nitrooční tlak, zlepšuje zrak i komplexně.

Budete potřebovat následující ingredience:

  • 100 g šťávy z aloe
  • 500 g rozdrcených vlašských ořechů
  • 300 g medu
  • citronovou šťávu ze 3 – 4 citrónů

zrakVšechny ingredience vhoďte do mixéru a vytvořte z nich směs homogenní konzistence. U aloe vera se ujistěte, že jste řádně omyli listy a odstranili jejich pichlavé hroty.

Jak používat:

Směs konzumujte třikrát denně cca 30 minut před všemi hlavními jídly (snídaně, oběd, večeře). Konzumujte tak dlouho, dokud u vás nedojde ke zlepšení zraku. Obecně dochází i k celkovému posílení vašeho zdraví. Šťáva z aloe je vhodná také při akutním onemocnění ledvin, gastrointestinálních poruchách, posledním trimestru těhotenství, zánětlivých procesech ženských pohlavních orgánů, kardiovaskulárních chorob, tuberkulóze a hemoroidech. Aloe vera nesmí být však starší, než tři roky.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button