KrásaPřírodní léčba

VIDEO: Urychlete růst svých vlasů

Každá žena ve snaze dosáhnout dlouhých vlasů je schopná udělat cokoliv. My víme, jak na to, aby vlasy rostly rychleji. Jenže za dobu 1 měsíce nevyrostou ani 1,5 cm, takže s nimi chce mít velkou trpělivost.

Růst vlasů je navíc ovlivněn i dalšími faktory, např. celkový zdravotní stav, psychická pohoda a genetika. Důležitá je i zdravá a vyvážená strava včetně správné péče o vlasy. Existuje mnoho přírodních způsobů, jak usnadnit proces růstu vlasů, pojďme se teď podívat na jeden z nich.

Složení:

  • 2 lžíce ricínového oleje
  • 1 vaječný žloutek
  • 1 lžíce medu

Postup:

Směs společně promíchejte lžící a následně naneste na vlasové kořínky jemnou masáží a rozprostřete do zbývajících vlasů. Hlavu schovejte do koupací čepice nebo přikryjte plastovým sáčkem a nechte působit 2 – 4 hodiny. Poté opláchněte vlasy šamponem a ošetřete kondicionérem. Tento proces opakujte 1-2 x týdně po dobu 2 měsíců.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button