Krása

Video – dvojčatům se podařilo, zbavit se akné do tří dnů. Jaké je tajemství?

Těmto dvojčatům se podařilo rozjet úspěšnou kariéru na YouTube, kde ukázaly tajemství toho, jak se jim podařilo, zbavit se akné po několikaletém marném boji s tímto nevzhledným problémem. Nepomohli jim lékaři, drahé léky, naprosto nic. Co tedy ano?

Nina a Randy Nelson jsou 22 letá děvčata, která vyrostla na veganské stravě. Vyhýbala se živočišným produktům, masu, mléčným výrobkům a tomu, o čem je veřejně známo, že způsobuje akné a mastnou pleť.

Dívky vystudovaly vysokou školu a do dvaceti let je stále trápilo akné. To se však změnilo a jejich život se najednou, již v dospělém věku, proměnil v pubertální peklo. Nepomohly jim léky, antibiotika, dermatologové, prostě nikdo a nic. Vyzkoušely nejrůznější rady a metody. Dokonce se propůjčily i na poslední možný lék, který si však jako daň bral vlasy i zdraví nehtů. Pak zkusily změnit stravu, o které se doposud domnívaly, že nic zdravějšího z potravin ani neexistuje. Vyloučily tak veškeré tuky, i co se těch zdravých týče. Tedy i ty, které se nachází například v avokádu, arašídovém máslu nebo sójovém mléku. Za pouhé tři dny dosáhly výsledků, které můžete zhodnotit v následujícím videu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button