Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Vezměte si příklad z tohoto kluka

Dnes vám dáme reálný tip, jak se léčit s rakovinou. Recept je založen na skutečném příběhu chlapce, kterého postihla tato zákeřná nemoc již v roce 1994. Jednalo se o Hodgkinův lymfom.

Mladý muž se odmítl nadále podrobovat chemoterapii, která nepřinášela výsledky a tak utekl z domu, aby svůj poslední čas využil k tomu, čemu se chtěl věnovat vždy.

Jelikož se stal celostátně pátranou osobou, rychle se veřejnost dozvěděla o jeho zdravotním příběhu. Jeho rodiče byli rázem zavaleni nejrůznějšími babskými radami, jak tuto zákeřnou nemoc porazit. Jakmile se chlapec vrátil domů, obrátil svou životní filosofii na tři kroky. Změnil stravu, začal pít čaj Essiac a píchat si injekce 714-X.

Náš hrdina přestal naprosto konzumovat mléčné výrobky. Dále maso, bílou mouku a cukr. Naopak začal jíst mnohem více produktů ekologického zemědělství a svou stravu si dávkoval v miskách. Pil protinádorový čaj Essiac – konkrétně tři decilitry denně a začal si také píchat kanadské injekce biologa Gastona Naessense. Ty se skládají z dusíku a minerálních solí a mají za následek zlepšení imunitního systému nemocných pacientů.

Po třech měsících Billymu lékař zjistil, že rakovinu již nemá! Tato alternativní léčba tak byla opravdu účinná. Nicméně jídelníčku se Billy věnuje nadále. Vše je tedy o stravě.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button