Krása

Věda říká: Toto je ideální tělo ženy

Každá žena chce mít ideální tvar těla, což je důvod, proč děláme neustále změny, abychom dosáhly perfektního a zdravého vzhledu. Skupina vědců se snažila, aby nám dala odpověď na to, jak má dokonalé tělo vypadat.

těloPokud se jedná o ideální postavu, setkáváme s různými výzvami a názory. Módní průmysl stanovil, že pouze hubená těla jsou ta perfektní. Nicméně pravdou je, že modelky jsou denně mučeny, aby se vešly do těchto štíhlých módních svršků, které předvádějí na mole.

Konkrétně univerzita v Texasu však říká, že ideální míry pro ženu, která je vysoká 168 cm, jsou 99-63-91 (prsa, váha, boky) cm.

Kelly Brook je anglická modelka, která je pro mnohé považována za boubelku. Vypadá přitom skvěle a podle vědců je její tělo ideální, plodné a přitažlivé. Kromě toho studie dospěla k závěru, že většina mužů je nejvíce přitahována obličejem a vlastnostmi.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button