KrásaZdraví

Vaše ruce odhalí váš věk: S tímto receptem je omladíte

Napadlo vás, že se stárnutím pleti úzce souvisí i změny, které se netýkají jen vizáže obličeje, krku a dekoltu, ale i třeba rukou? Vrásky se tedy netvoří jen v okolí očních linek a mnohem horší problém představují například také stařecké skvrny.

Your-Hands-Reveal-Your-Age-Heres-How-To-Stop-ThatRuce jsou opomíjenou částí těla, která o vašem věku dokáže mnohé napovědět. Jsou denně vystavovány mnoha okolním vlivům, více než ostatní pokožka na jiných částech těla. Vaše ruce navíc připravují jídlo, dotýkají se nákupního košíku, myjí nádobí aj. Jsou tedy v neustálém kontaktu s bakteriemi a rovněž jsou stále namáhány. Je tedy logické, že s ubíhajícími roky kůže na rukou stárne.

Vzhled rukou velmi ovlivňuje například i to, jak často si je myjete. Možná je to někdy přece jen zbytečné, nemyslíte? Pojďme se podívat na pozoruhodný způsob, díky kterému vaše ruce zase omládnou. Vyzkoušejte tento peeling, který vás zbaví zhrubělé pokožky a odstraní odumřelé buňky. Obnovíte tím lesk a tón vaší pokožky.

DIY recept založený na 3 ingrediencích, budete potřebovat:

  • 1 čajovou lžičku skořice
  • 2 lžíce hnědého cukru
  • 1 olivového oleje (popř. kokosového)

Postup:

Smíchejte dvě polévkové lžíce hnědého cukru s jednou polévkovou lžící olivového nebo kokosového oleje a přidejte jednu čajovou lžičku skořice. Směs vetřete do pokožky, jemnými krouživými pohyby ji vmasírujte. Nakonec ruce dobře opláchněte.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button