Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Uzdravte se za pomocí rýže

Pouze dvakrát ročně s níže prezentovanou metodou za pomocí rýže – a budete zdravější než kdy jindy. Zbavovat tělo toxinů je totiž předpoklad pro zdravý život. Za účelem detoxikace můžete sice užívat nejrůznější potravinové doplňky, bylinné směsi či intravenózní injekce, jde to však i daleko příjemnější a přírodnější cestou.

  • Nachystejte si do misky několik lžic rýže (přesně tolik, kolik vám je let). Rýži omyjte a přesypejte do sklenice s víkem. Zalijte horkou vodou, utěsněte víko a skladujte v lednici.
  • Na druhý den přeceďte veškerou vodu. Poté naberte jednu polévkovou lžíci uleželé rýže a vařte ji po dobu čtyř minut bez soli. Požijte na lačný žaludek – pročistí to vaše tělo.
  • Zbytek rýže opět zalijte převařenou vodou a rituál opakujte následující a další den, dokud máte ve sklenici rýži.

Co je na rýži pro zdraví tak záslužné? Je to osivo, které má krystalickou strukturu. Rýže se rozštěpí ve střevech a účinkuje v místech, kde je třeba. Pročistí vaše střeva, cévy, klouby a jednotlivé orgány v těle od škodlivých toxinů, těžkých kovů a dalších nezdravých látek. Rovněž rýže zocelí vás metabolismus a pomůže při hubnutí.

Nezapomeňte však, že nesmíte přesáhnout denní dávku, přičemž po jejím pozření tři hodiny nemůžete pít. Po třech hodinách pak vypijte dva litry vody nebo zeleného čaje denně.

Díky rýži se zbavíte bolestí hlavy, šíje, dokonce i kloubů. Chce to však alespoň čtrnáctidenní léčbu. Toxiny ze svého těla vyloučíte za pomocí moči a stolice. Barva moči se vám změní, což bude právě příčinou efektivní léčby.

Zmizí vaše problémy s bolestí hlavy, šíje, či dokonce kloubů. Efekt však není okamžitý, ale postupný v rámci dvou týdnů nato. Toxiny se budou z vašeho těla vylučovat močí a stolicí, barva moči se změní, což bude prvotní známkou toho, že tento detox funguje.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button