Cholesterol je laicky vysoká hladina tuků v krvi. To vám už něco srozumitelného napoví – minimálně to, že to není dobře.

Co za tento jev může? Moderní uspěchaný život a s tím spojené nezdravé stravování. Ovšem také genetika. Vysoká hladina cholesterolu s sebou přináší onemocnění srdce a může dále dojít až k smrti. Jedná se o onemocnění, kterým je postiženo třikrát více lidí než rakovinou prsu nebo plic.

Zachraňte si život!

Změňte své stravovací návyky, abyste docílili hodnoty hladiny cholesterolu mezi 4,60 a 6,20 mmol/L. Odborníci vám poradí.

Ulevit vám však může také tento recept (viz níže). Nemůžete jej však pojímat za jedinou léčbu na cestě ke snížení hladiny cholesterolu.

Připravte si:

  • Jedno kilo citrónů
  • Třicet stroužků česneku
  • Jeden litr vody

 

Postup:

Nakrájejte na plátky citróny a rozdrťte česnek. Vše přidejte do vařící vody a vařte tuto směs dvě až tři minuty. Poté hrnec odstraňte z plotny a směs přelijte do sklenic a zafixujte látkou. Požívejte třikrát denně 0,03 až 0,051 (sklenice brandy), nejlépe vždy před každým jídlem. Tuto léčbu je třeba vydržet alespoň deset dnů, přičemž směs uchovávejte v lednici.

Čtěte:  Pádný důvod, proč si domů pořídit sušičku - sušení prádla v domě vás může dostat do hrobu!

ZANECHAT ODPOVĚĎ