Každý den je naše pokožka vystavena mnoha faktorům, které mohou oslabit její krásu a zhoršovat její zdraví. Dnes vám řekneme, jak oživit váš obličej.

Každé ráno si myjeme obličej. Snažíme se tak naší pleť hydratovat a touto hygienou odstranit přebytečnou špínu a maz. Na trhu rovněž existuje nemálo produktů, které se zabývají účelem očisty tváře, ale efekt je veškerý žádný. Naopak tyto výrobky obsahují škodlivé chemikálie a ještě nás stojí spoustu peněz.

obličejProto vám přinášíme efektivní domácí lék, který vyřeší vaše estetické i zdravotní problémy s pletí a navíc budete okamžitě vypadat mladší! Tato silná směs odstraňuje jizvy, stařecké skvrny a léčí také akné.

Hydrogenuhličitan sodný dokáže bělit zuby a regulovat pH pokožky. Kokosový olej zase uzdravuje, bojuje s bakteriemi a vyživuje. Rovněž se dát použít jako ústní voda. A co teprve, když tyto dvě složky zkombinujete.

Postačí jedna polévková lžíce kokosového oleje, smíchaná s jednou polévkovou lžící jedlé sody. Tento lék aplikujte jako směs na postižená místa, pokud máte mastnou pleť, tak dokonce dvakrát týdně a budete překvapeni z účinků.

Čtěte:  Vyzkoušejte osvědčenou německou medicínu, která vyžaduje vypití jednoho šálku, který detoxikuje vaše cévy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ