Krása

Tyto triky vám pomohou ke dlouhým a zdravým vlasům, které jste vždy chtěli!

Nemyjte si vlasy příliš často. Budete-li to přehánět, stanou se křehkými a začnou se lámat. Většina dermatologů a kadeřnic se shodují, že mytí vlasů každý den je zbytečné, už 3-4 krát týdně je dost.

Vlasy si myjte studenou vodou. Teplá totiž poškozuje vlasy, které tvrdnou a lámou se. Proto, aby byly zdravější, zkuste použít alespoň vlažnou vodu.

Vlasy je také důležité česat jemně. A právě nástroje na česání vlasů hrají další nezbytnou roli. Hřebeny použijte na mokré vlasy, kartáč pak na jednotlivé účesy. Rovněž se doporučuje kartáč, který je vyrobený z přírodních vláken, žádný plast, který vaše vlasy mastí.

vlasům

Také je podstatné, neuzlit si příliš často vlasy. Culíky jsou sice praktické, ale tíží celou hlavu a vlasy poté padají.

Rovněž si nezapomeňte vlasy pravidelně stříhat. Stačí pouhé zastřihnutí konečků, nic převratného. Díky roztřepeným konečkům totiž vlasy slábnou. Odborná rada zní: 2 cm každých 6-8 týdnů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button