Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Tyto tři ingredience prodlouží život vaší kostře na dalších dvacet let

Tyto ingredience naleznete v každé místní lékárně. Dohromady tento lék dokáže omladit vaší kostru na dlouhých dvacet let.

Nejedná se o žádnou novinku, tyto přísady používaly již naše babičky a teď si je ke své léčbě můžete přichystat i vy.

kostiMáte těžké nohy? Bolí vás klouby? Záda? Nebo se u vás ozývá staré zranění? Neutrácejte zbytečně za drahé gely a masti – stejně jsou k ničemu. Spojte pouze tyto tři ingredience, které zakoupíte v každé lékárně. Řeč je o jódu, který je známým lékem – dokáže zabít houby, parazity, viry  i bakterie. Někteří se dokonce shodují na tom, že dokáže vyléčit i infekci močového měchýře.

Kromě toho je jód dobrý při léčbě artritidy, osteoporózy, bolesti zad a deformity kloubů, kostí nebo svalů.

Smíchejte 150 ml alkoholu s 50 ml jódu a přidejte pět tablet drceného 300 mg Aspirinu. Tyto ingredience promíchejte a nechte uležet na tmavém místě po dobu 21 dnů. Poté je lék připraven k aplikaci. Používejte jej jako obklad, jemně jej vetřete na postiženou oblast, kde se objevuje vaše bolest.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button