KrásaPřírodní léčba

Tyto 3 ingredience podpoří růst vlasů více, než jakákoliv vlasová kosmetika

Vypadávání vlasů trápí muže i ženy. Existuje mnoho příčin, proč tomu tak je a z těch nejčastějších hraje roli stárnutí, genetika a hormonální nerovnováha. Tento estetický problém se vyskytuje také v souvislosti s moderním způsobem života. Lidé se více stresují, nezdravě stravují a působí na ně i řada zevních faktorů, jako jsou škodlivé chemické látky a jiné toxiny.

Plešatost, známá jako alopecie, je vlastně neškodný stav kůže, ale pozor. Ač nemáte žádné zranění na povrchu kůže, velmi často jste zraněni uvnitř ve svém nitru. Na vypadávání vlasů má totiž vliv i na úroveň sebevědomí a sebeúcty.

Většina vlasových produktů na trhu nejsou tou správnou volbou, věřte tomu nebo ne, ale chemické látky vám vlasy zpátky nepřivolají! Většina tohoto sortimentu nezaručuje ani 100 % účinnost, tak proč utrácet peníze? Existují mnohem levnější a efektivnější suroviny, které za málo peněz vykouzlí skutečné zázraky. Vlasová maska z přírodních surovin podpoří zdravý růst vlasů.

Držte se těchto jednoduchých pokynů:

Recept pro přirozenou podporu růstu vlasů

  • 1 žloutek
  • 1 lžíce organického medu
  • 2 lžíce ricinového oleje

Všechny ingredience smíchejte v misce, míchejte je do doby, než se vytvoří směs homogenní konzistence a jednotlivé ingredience se řádně propojí. Výslednou směs aplikujte jemným vmasírováním na pokožku hlavy a na vlasy. Když jste hotovi, dejte si na hlavu koupací čepici nebo mikrotenový sáček a nechte směs působit celé tři hodiny. Potom si obvyklým způsobem umyjte hlavu.

Tento nápravný elixír používejte nejméně 2krát týdně po dobu cca dvou měsíců. Ricinový olej je jeden z nejúčinnějších přírodních prostředků, který je velmi užitečný při stimulaci růstu vlasů. Má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. To je důvod, proč se používá při léčbě folikulitidy (infekce pokožky hlavy a lupy).

Můžeme také říci, že ricinový olej obsahuje vysoké množství kyseliny ricinolejové, která posiluje průtok krve v pokožce hlavy.

Vaječný žloutek je dobrým zdrojem aminokyselin a bílkovin, což je pro vaše vlasy opravdu důležité, protože tyto živiny stimulují rychlý a zdravý růst vlasů. Je také bohatý na biotin, který má schopnost regenerovat vlasové folikuly. A třetí extrémně výkonná složka, med, disponuje silným antioxidačním, antimikrobiálním a protiplísňovým účinkem. Med vyživuje vlasy stejně jako včelí vosk.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button