Krása

Tvar vašeho zadečku o vás poví mnoho

Svalnatý zadeček – budete optimistický člověk. Disponujete svědomím, pracovním výkonem, sílou (fyzikou i duševní) a sexuálním apetitem.

zadečkuZakulacený zadeček – jste pozitivní, máte nízké riziko srdečních onemocnění. Jste ambiciózní a vždy se snažíte být ve všem nejlepší. Jste skutečně sexuálně aktivní, čestní a přímí.

Menší zadeček mají ambiciózní lidé, kteří se nikdy nemýlí a nikdy je nikdo v ničem nezastaví. Vždy chcete dosáhnout toho, co si umanete.

Vrásčitý zadeček mají spolehliví, rozumní a klidní lidé. Ovšem také sobečtí.

Hruška patří emocionálním a věrným lidem, kterým však chybí motivace a sebedůvěra. Často se ukrýváte sama v sobě, nesvěřujete se, přitom toho máte tolik, co nabídnout.

Prohnutý zadeček – jste přátelský, milý, skvělý partner a starostlivý rodič. Soucitná, spolehlivá a zábavná osoba, která miluje děti.

Nerovnoměrný zadeček mají ženy, které mají problémy v práci i doma s mužem či s početím.

Další ukázku zadečku mají ženy přátelské a příjemné, duševně vyrovnané. Jestli k tomu máte zrzavé vlasy a tmavé ochlupení na ohanbí, jste velmi nadaná a vášnivá.

Buclatý zadeček je mateřským znakem, dispozicí plodnosti. Jste statečná, vášnivá, sexuálně aktivní.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button