Babské radyJídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Trápí vás unavené oči? Pomůže vám heřmánek

Čím jsou tyto problémy způsobeny? Proč nás bolí oči nebo proč jsou unavené? Mohou za to různé faktory, jako jde například o suchý vzduch, nitrooční tlak, únava nebo cizí objekty, jako jsou mušky či zrnka písku nebo prachu.

 

Pokud evidujete problémy a neřešíte je, může nakonec dojít k závažnému poškození zraku. Proto vám doporučujeme přírodní prostředek, který bude figurovat jako první pomoc na problémy s očima. Jedná se o jednoduchý recept, který vyžaduje uvaření heřmánkového čaje. Ten pak vylijte do nádoby na přípravu kostek z ledu. Nádobu pak dejte do mrazáku a poté aplikujte v rámci léčby na oči s pauzami. Heřmánek je perfektní na zklidnění a léčbu zánětů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button