Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Tento recept vás zbaví úzkosti a bolestí hlavy

Věděli jste, že je úzkost třetím nejčastějším duševním onemocněním, kterým trpí lidé po celém světě? A navíc každého z nás jednou za čas bolí hlava, i proto si dopřejme tento jednoduchý recept!

Co je úzkost? Je to náhlý pocit strachu a paniky. Někteří lidé úzkost pociťují při různých životních situacích – při problémech s penězi, před zkouškou ve škole, při ztrátě někoho blízkého, atd. Po samotném aktu či po čase truchlení tento pocit většinou ustupuje a člověk se cítí klidnější (mnohdy najednou ani nechápe tento pocit, kterým si prošel). Na druhou stranu však řada z nás může žít nadále ve strachu, že se panická ataka znovu objeví. Tato obava vás uvede do koloběhu, kdy nenacházíte cesty zpět a dokonce nejste ani schopni dělat každodenní práci. Toto vše se silně prolíná s civilizačními depresemi.

úzkostAno, lékař vám může předepsat potřebné léky, ale netřeba zřejmě říkat, že jejich dlouhodobé užívání není zrovna tím nejzdravějším řešením. Pokud to váš zdravotní stav po konzultaci s lékařem, dovoluje, vyzkoušejte alternativní přírodní způsoby, jak bojovat proti úzkosti, potažmo i depresi a bolesti hlavy.

Věděli jste, že levandulový olej je jedním z nejúčinnějších olejů, který podporuje naše zdraví a relaxaci celého těla i duše? Levandulový olej má chemicky složitou strukturu, která obsahuje více, než 150  aktivních složek. Má magické antiseptické, antibakteriální, antimikrobiální a detoxikační vlastnosti.

Budete potřebovat:

  • 6 organických citrónů
  • 1 kapku levandulového esenciálního oleje (můžete i více, ale nic se nemá přehánět)
  • 12 šálků čisté vody
  • 1 šálek medu

Postup:

Tato limonáda je velmi jednoduchá a snadná. Stačí smíchat všechny ingredience dohromady a pít podle potřeby.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button