PohybPřírodní léčbaZdraví

Tak tato rostlina je opravdu fantastická – zbaví vás bolesti kolen i samotné asrtritidy! To rozhodně vyzkoušejte!

Této zázračné rostlině se říká „indické kadidlo“. V tradiční medicíně sice existuje už více něž tisíce let, k nám se ale její léčebné účinky dostávají až teď. Indické kadidlo pomáhá zdravému průtoku krve do kloubů, a dále pomáhá ke zdravé mobilitě, anebo zmírňuje bolesti osteoartrózy.

Experiment

K této skutečnosti vědci došli za pomocí experimentu, kterému bylo podrobeno 75 pacientů. Ti byli ve věku od čtyřiceti až do osmdesáti let a byla u nich zjištěna mírná až středně závažná forma osteoartrózy. Celých devadesát dnů muselo těchto 75 vybraných osob konzumovat 250 mg extraktu z indického kadidla. Výsledky ukázaly, že obsažený enzym rovnoměrně štěpí chrupavku, což má za následek tvorbu nové potřebné tkáně.

Jen bez zánětu kloubů, anebo chrupavky, je naše krev schopna proudit do kloubů. Tím se podporuje zdravá funkce našeho těla a zlepšuje se prokrvení přes žíly, které jsou poškozené zmiňovaným zánětem. Dále neopomeňme protizánětlivé vlastnosti, které ocení zejména ženy, které trpí na cysty.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button