Přírodní léčbaZdraví

Tato božská rostlina nahradí všechny léky: Je to současně antivir v zimě

Černý bez je jednou z nejstarších rostlin na světě. Již tisíce let slouží lidstvu a cenil si jej zejména Hippokrates, který jím nahrazoval medikamenty.

Současný výzkum ukázal, že tato rostlina má vliv i na chřipku, nachlazení, kašel a další. Extrakt z bezu pomáhá rychle zotavovat tělo a plní funkci antibiotik, ovšem bez vedlejších účinků.

Máte zánět průdušek? Astma? Kašel? Trpíte dušností? A co třeba zápal plic nebo infekce v krku – na vše je tady podpůrná a doplňková léčba, která navíc stimuluje imunitní systém, o což se postarají jeho bobule. Jsou vynikajícím zdrojem antioxidantů.

Jako mírné projímadlo se skvělou chutí jej oceníte zejména se zažívacími problémy dětí. Černý bez je prospěšný našim ledvinám a močovým cestám.

Jeho květy jsou bohaté na vitamíny A, B a C, karoten a organické kyseliny. Chrání naše buňky před poškozením a jsou prevencí před rakovinou.

bez

Jako antivir pomáhá především v zimě, detoxikuje, pomáhá s akné, vředy, očními infekcemi a vyrážkami. Používá se v okamžicích, kdy je nezbytné, zvýšit pocení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button