Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Také vás bolí za krkem? Náš recept vám pomůže

Již za pouhé čtyři hodiny se můžete zbavit nepříjemné bolesti za krkem, která vás blokuje a omezuje natolik, že nejste schopni aktivního života. Co je proto třeba udělat?

Poradíme vám recept, který odblokuje váš ztuhlý krk, ale zbaví vás také případné hnisavé angíny. Jestliže patříte k osobám, které trápí přetrvávající záněty v krku nebo máte problémy s mandlemi, je tento recept určen právě vám. Rovněž jej ocení osoby, které podléhají častou angínou pectoris.

Připravte si osmdesát gramů semen fenyklu a dvě stě mililitrů vody. Fenykl poté dejte na patnáct minut vařit. Dostane se vám husté hmoty, podobné kávě. Hrnec odstraňte ze sporáku a přidejte jednu polévkovou lžíci brandy.

Dávkování vyžaduje jednu polévkovou lžíci každou půlhodinu. Po dvou hodinách vaše bolest sestoupí a vy se zbavíte bolesti. Celkově se vám tak uleví. Po čtyřech hodinách je pak bolest naprosto pryč.

Pokud přecházíte nemoc, dlouho se léčíte anebo vás často přepadá vir, pak můžete tento lék užívat i po více dnů. Užitečný je zejména pro osoby, které trpí častými bolestmi v krku,anebo podléhají takzvanému „skřípnutému nervu“ nejen v této oblasti.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button