Krása

Také se stydíte za své strie? Přečtěte si příběh této ženy po porodu

Tennis Blake z Alberty (33) navštívila pláž s vidinou relaxace a pohody. Nicméně její nálada rychle opadla, když se jí začali lidé smát, jakmile uviděli její břicho plné strií. Pro tuto ženu to bylo první opalování po třinácti letech – od doby, kdy přivedla na svět své děti.

Přišla s veřejnou zprávou, kde uvedla, že je jí líto, že její břicho již nevypadá jako dřív. Není ji však líto, že porodila, krmí, chrání a vychovává svých pět dětí. Dále uvedla, že potřeba zesměšňovat cizí nedokonalá těla je ubohá. Zamysleli jste se někdy nad tím, co dokázalo to vaše dokonalé tělo? Dalo život..

Tuto ženu zajímají pouze její děti. Posměch ji rozplakal, ale vzápětí sesbírala uznání široké veřejnosti na Facebooku, kde ji podpořila stovka lidí, včetně jejího muže, který její tělo miluje takové, jaké je. Jen skuteční lidé jsou hrdí na své strie a jiné jizvy. Jsou to známky výhry v životním boji.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button