KrásaPřírodní léčba

Pro super face lift vám postačí lněná semínka!

Lněná semínka lze využít i pro účinný face lifting. Obsah draslíku, hořčíku, vitamínu E, esenciálních aminokyselin a omega 3 kyselin z nich dělá jeden z nejlepších prostředků pro všechny nedokonalosti ve tváři.

Lněné semínko

lněné12 druhů ošetření po dobu 12 dní a uvidíte, že vaší pokožce jedině prospějete. Bude regenerovaná, hydratovaná a zdravější. Další důležitou složkou lnu jsou fytoestrogeny. Jedná se o neuvěřitelnou složku, která přispívá k pružnosti a mladistvému vzhledu pokožky. Současně brání procesu stárnutí buněk a vzniku nových vrásek. Lněné semínko je to, co vaše pleť potřebuje. Pokud máte tmavé kruhy pod očima, pleť stárne a objevují se na ní i skvrny nebo dokonce jizvy, je čas začít vše řešit!

Jak připravit a používat lněnou masku na obličej

Nejlepší je koupit celá lněná semínka a svépomocí je namlít každé 2-3 dny v kávovém mlýnku. Někteří lidé sice používají pro tento recept celá semena, ale nám přijdou rozemletá semena praktičtější kvůli rychlejšímu účinku. Pro kulinářské použití se celá semínka melou čerstvá raději každý den. Lněná semínka skladujte v uzavřené nádobě na chladném, tmavém a suchém místě. Při dodržení těchto zásad jsou k použití až jeden rok. Masku na pleť neboli face-lift si připravte někdy v ranních nebo dopoledních hodinách a nanášejte jí večer.

lněnéDo mísy dejte 1 lžíci rozemletých lněných semínek a zalijte je 1/3 šálku horké převařené vody. Mísu si přikryjte talířkem a obsah protřepejte po dobu několika minut. Takto připravenou směs stačí zakrýt jen ubrouskem a večer je připravená k použití. Semínka zrosolovatí a uvolní do vody léčivé látky.

Hmotu naneste na čistý obličej a krk. Nemusíte se starat o to, zda jste nezasáhli oční okolí, tato maska nedráždí. Když je maska na obličeji sušší, znovu naneste další vrstvu. Tento proces opakujte cca 5 krát. Budťe uvolnění a potichu, relaxujte. Pokud možno nemluvte ani se nesmějte.

Po těchto krocích opláchněte obličej vodou. Když vám zbyla převařená voda, která je už chladná, tím lépe, použijte jí na oplach. Po důkladném smytí masky z obličeje, ošetřete pokožku tak, jak jste zvyklí, ať už výživným krémem, sérem nebo olejíčkem.

lněné

Po 12 dnech nepoznáte sami sebe – budete se cítit báječně

Účinky:

  • Důkladně čistí a odstraňuje nečistoty z kůže
  • Vypíná kontury obličeje a sjednocuje tón pleti
  • Minimalizuje velké póry
  • Zvlhčuje pokožku
  • Je vynikajícím peelingem pro pleť
  • Snižuje nadměrnou tvorbu mazu mastné pleti
  • Pomáhá předcházet akné a zbavuje pleť pupínků
  • Zpomaluje tvorbu vrásek a odstraňuje jemné linky
  • Má silné účinky proti stárnutí

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button