Jídlo a receptyPřírodní léčbaZdraví

Smíchejte jeden citron s jednou lžící olivového oleje a budete tak dělat pořád

Jednou z nejvíce frustrujících věcí pro každého, je probudit se vyčerpaný a unavený a začít svůj den bez energie. Olivový olej však tento problém vyřeší.

V tomto článku vám budeme prezentovat nápoj, který vám pomůže očistit tělo od všech škodlivých toxinů. Vaše energetická hladina bude vyšší a vy se tak budete cítit svěží po celý den!

olejTento nápoj, který vám představíme, byl použit k léčbě různých zdravotních problémů. Kombinuje pouhé dvě složky – olivový olej a citron.

Olivový olej je nazýván tekutým zlatem, kterého si nejvíce cenili a cení zejména Římané a Řekové. Olivový olej totiž obsahuje mastné kyseliny, které mají schopnost léčit špatný cholesterol. Kromě toho tento olej čistí tělo od toxinů.

Každý, kdo do své stravy zahrne extra panenský olivový olej, obohatí se o minerály a vitamíny.

To citron je charakterizován jako nejzdravější ovoce. Je bohatý na vitamíny, antioxidanty a další živiny. Obsahuje vitamín C, draslík, fosfor, vitamín B, bílkoviny a sacharidy. Obsahuje také flavonoidy, které mají antioxidační vlastnosti.

A právě kombinací těchto dvou složek můžete řešit zdravotní problémy, kterými jsou:

  • Zácpa – kombinace citronu a olivového oleje vytváří silné mazivo pro trávicí hlen. Aktivuje funkci žlučníku a jater. Působí tak jako silný antioxidant, který odstraňuje toxiny a zlepšuje trávení.
  • Kardiovaskulární problémy – olivový olej je bohatý na mastné kyseliny, což je velmi prospěšné pro naše tělo, protože z něj odchází špatný cholesterol a aktivuje se krevní oběh.
  • Revmatické potíže – tento úžasný nápoj má velmi silné protizánětlivé účinky. Konzumujte jej pravidelně a vyléčíte tak své klouby. Pijte jej však vždy jen na lačno před snídaní.
  • Vyrovnání žluči v játrech a žlučníku – lze předcházet růstu žlučových kamenů díky kombinaci olivového oleje a citronu. Tuto kombinaci pijte vždy na lačný žaludek, nejlépe hodinu před snídaní. Nápoj detoxikuje vaše játra, ledviny a žlučník. Výsledky vás ohromí!

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button