Jídlo a receptyZdraví

Směs těchto dvou složek odstraňuje cysty a myomy!

Jedná se o velmi efektivní směs, jejíž součástí je zázračný med. Ten bojuje s cystami, konkrétně ve vnitřních orgánech a ženském poprsí. Kromě toho tato směs bojuje proti střevním parazitům, rakovině dělohy, nemocím srdce a proti zánětlivým procesům v těle.

Další podstatnou součástí této směsi je totiž netřesk, který známe především ze zahrádky. Krásně vypadá, ale hlavně je nezbytný pro kýžený účinek na naše tělo.

Připravte si:

  • 300 g listí z netřeskunetřesk
  • 300 g přírodního medu

V mixéru ingredience spojíme do hrudkovité kaše. Uložíme do sklenice s víkem a do lednice, kde necháme směs na sedm dní uležet. Po sedmi dnech užíváme vždy 3x denně čajovou lžičku – dopoledne, mezi jídly a na večer.

Hojení sice trvá až několik měsíců a samozřejmě jeho průběh je pro laika neviditelný, po čase však cysty zmizí, což vám nakonec potvrdí váš lékař. Tuto „babskou radu“ byste měli šířit dál, možná tak pomůžete většímu množství lidí, než jste čekali.

Znovu je třeba dodat, že tato směs se ukázala především účinná u žen, konkrétně ženských pohlavních orgánů a ňader. Rovněž netřesk s medem čistí a posiluje celé tělo. Urychluje metabolismus zlepšuje trávení a pomáhá při zácpě. Pomáhá při zánětech v ústech, krku a žaludku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button