KrásaPřírodní léčba

Směs proti vráskám, striím a skvrnám: Magicky budou mizet!

Vrásky, skvrny, strie, jizvy po popáleninách..chcete se toho zbavit? Aloe vera a kokosový olej obsahují mnoho léčivých vlastností, ale jen málokdo ví, že spojením dohromady vznikne směs, která činí zázraky s pokožkou. Strie tak odstraníte velmi rychle a bez vedlejších účinků.

Úžasné výhody Aloe vera:

  • léčení úpalu nebo popálenin způsobené vařící vodou, ohněm, atd.aloe
  • prevence i léčba strií, vrásek a skvrn
  • uklidnění podrážděné pokožky a alergické kožní reakce
  • přirozená hydratace pokožky a omlazení pleti

Přínosy kokosového oleje:

  • přirozený lesk a hydratace kůže

Potřebné ingredience:

  • 113 gramů organického kokosového oleje
  • 113 gramů Aloe vera šťávy
  • 3-4 kapky jakéhokoliv esenciálního oleje (levandule nebo vanilka)

Způsob přípravy:

Kokosový olej a šťávu z Aloe vera spolu dobře smíchejte, je to práce cca na 5 minut. Měla by získat jasnou barvu a homogenní strukturu. Poté přidejte váš oblíbený esenciální olej. Směs uložte do skleněné nádoby s víkem a nechte stát při pokojové teplotě.

Způsob použití:

Směs naneste na kůži ihned po sprchování, když jsou kožní póry ještě otevřené. Kůže tak absorbuje všechny užitečné ingredience.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button