Přírodní léčba

Sledujte, co se stane, když se do rakovinných buněk vstříkne THC!

Jako THC označujeme kanabinoid, který je hlavní látkou nacházející se především v květenství konopí. Diskuze o konopí a jeho účincích je trochu kontroverzním tématem, které je diskutované v mnoha oblastech. Podívejte se s námi, bez ohledu na vyhraněný názor na používání konopí, co se stane, když se do rakovinných buněk vstříkne THC.

První zmínky

konopíV roce 1974 byla publikována důležitá vědecká studie ve Washington Post, v níž vědci tvrdili, že THC (tetrahydrocannabinol) by mohl zpomalit růst rakovinných buněk, především v prsu a plicích. Vědci provádějící tuto studii zjistili, že se délka života u menších živočichů po testech prodlužuje až o 36%. Tato studie proběhla bez dalšího ohlasu.

Později se objevila vědecká studie z Madridu, z roku 1998, na jejímž základě se zjistilo, že THC může rakovinné buňky dokonce zabíjet a na rozdíl od chemoterapie THC zabíjí jen rakovinné buňky a váš mozek zůstává bez úhony. Stačí se podívat na video pod článkem. To vám ukáže přesné účinky THC na rakovinné buňky, které začnou po vstřiku THC umírat. Proč je toto téma natolik uzavřené a lékaři častěji nepředepisují konopí svým pacientům?

Oblasti léčebného využití konopí

Dnes se THC využívá především pro jeho analgetické vlastnosti, ulevuje bolesti. Pomáhá ulevovat od symptomů, kterými trpí pacienti s AIDS a rakovinou procházející pacienti. Zvyšuje chuť k jídlu a snižuje pocity nevolnosti. Výzkumy potvrzují, že THC působí na nádorové buňky a ignoruje buňky zdravé. Podle studie z roku 2009 způsobuje THC smrt různých rakovinných buněk v lidském mozku. Podívejte se na video níže a sami uvidíte proces selekce, a to vše díky THC.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

omentářů

 1. je to shit. mám rád thc ale tohle je šit. proč by se ty buňky takhle hejbaly? proč má to video na youtube zakázaný kometáře?

 2. Nikdy nikdo nepopřel léčebný účinky.V podstatě každý jed je v malém množství na něco lék.Je to dozajista radostná zpráva že má léčebný účinky,což stejně všichni vědí.. jiná věc je,že to hulej školáci a lidi který jsou zcela zdravý.Po brufenu mě taky přestane bolet hlava,ale to neznamená,že si dám 3 kousky denně.Takže si nepleť jabka s hruškama..Jako lék,pod dohledem lékaře,říkám ANO..Jako druh zábavy a obstarávání peněz,tedy pěstování za účelem prodeje komukoli,říkám absolutní NE

  1. Nejlepší na tom je, že když někdo hulí, tak to odsuzujou i ti co požívaj alkohol a v tomto případě se jděte s prominutím zahrabat 😀 Alkohol je daleko větší sračka a přesto ho každý den všichni užívaj jak kdyby se nechumelilo a myslej si jak je vše vpořádku když je to legální. Oproti marihuaně, která je odsuzována jen proto, že už ji v hlavě máme zafixovanou od většiny lidí jako nelegální a vážnou drogu, přitom alkohol je oproti ní zabiják. Nemluvě o tom že po trávě je každej klidnej a veselej, oproti alkoholu, kde každej druhej člověk je agresivní, příjde domů za ženou a mlátí ji, samozřejmě ne každý. Takže občas vynechte ožíračky a dejte si brko 😀 peace

   1. přesně ták…plně z tebou suhlasím.. Alois.. 🙂 alkáči maj vyhodu no.. mužou se zlejt na každym kroku a legálně..přitom chlast ve večinu připadě dělá jen zlo jak člověkovi který ho konzumuje tak i v okoli v kterym se pohybuje… lidi jsou agresivní nevědi co dělaj a neovladaji svou mysl….prostě jsou hnusný!!! :).. no a něco k tomu huleni teda.. měli by jste si všichni dát pořádný dobrý brčko.. jako ted si dávám zrovna já.. 🙂 a bylo by všechno o něco lepší a jednodušejší… huleni je prostě lék na všechno .. jak po fizický stránce tak i po psichycké stránce.. a hlavně rači jedno brko a usmivat se a byt v klidu vudči sobě a okoli a blizkým lidem… než si dát třeba pět piv nebo flašku vodky hnusný a chovat se jak blbeček.. kterej si pak ve finále stejně nic nepamatuje..

  2. Kdyby sis o tom trochu něco přečetl nebo se možná jen zamyslel tak by si zjistil že marihuana se ani v nejmenším neblíží škodlivosti např. alkoholu nebo tak velké chemii jako je např. brufen, který tu zmiňuješ, nebo plno dalších léků.

  3. Ano jako lék v přiměřeném množství souhlas, staré dobré přísloví všeho moc škodí u trávy je také na pravém místě. Dát si jedno brčko jednou za týden proč ne(i když pro někoho je i toto příliš, při dnešním obsahu THC), dát si ale každý den, to je zhovadilost a z lidí dělá dementy zrovna tak jako alkohol nebo jiné drogy. Co se týká nezletilých, totální nerovnováha, zmatek a chaos díky kterým nemají mladí zdravý úsudek a většina jich jde do úpadku. Řeči že tohle je zdravé a tohle ne a tohle legální a tohle ne, jsou o ničem. Život bez látek ovlivňujících naši psychiku je tak krásný.

 3. Filipe, školáci a myslím, že obecně všichni se občas baví i s omamnými látkami např. alkoholem a popravdě pokud srovnám mnohem dostupnější a legálně prodávaný alkohol a trávu, tak raději uvidím člověka zkouřenýho než opilýho. Alkohol je mnohem větší nebezpečí než joint. Takže by to chtělo možná nad tímto popřemýšlet. Jinak samozřejmně jako s čimkoli i s trávou by se to nemělo přehánět. Ještě k tomu brufenu, bolest hlavy se dá občas přetrpět, myslím, že zrovna brufen je 100x horší svinstvo než marihuana, zkuste si dát na tu svou bolest šluka travky a uvidíte, že je zbytečné si huntovat játra farmaceutickou srágorou. Hezký den 😉

  1. Musím souhlasit že šluk mariánky pomáhá proti bolestem hlavy.
   Ale dětem nepatří do ruky !!!

  1. Pravda,nesedi.. diky uzivani paracetamolu (ktery brufen obsahuje) umiraji na svete statisice lidi .. nemluve o vedlejsich ucincich ktere maji dopad na ty prezivsi.. staci trochu pogooglovat… konopi nic podobneho nezpusobuje 😉

 4. Aha a alkohol je v pořádku? Jste po něm jen agresivní a děcka ho chlastaj taky a ještě je v tom všichni už od dětství podporujete….

 5. Ale to je přeci úplně normálně normální reakce. 🙂 Nejdřív jsou ty rakovinný buňky zhulený a pak se uchechtají
  k smrti. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button