Jídlo a receptyKrása

Slavný ruský recept na omlazení: Budete vypadat o 20 let mladší

Tradiční ruská medicína má mnoho různých receptů a směsí. Dnes je váš šťastný den, protože si povíme o jednom z nejúčinnějších způsobů, jak omládnout. Ruský elixír mládí zní pohádkově, ale funguje i ve skutečnosti. Stačí k tomu použít následující ingredience.

Budete potřebovat:

  • 100 gramů koriandru
  • 100 gramů heřmánku
  • 100 gramů březových pupenů
  • 100 gramů kari rostliny

Smíchejte všechny suroviny dohromady, vložte je do skleněné nádoby a přelijte 500 ml vařící vody. Nechte vyluhovat tak 20 minut. Nejlépe bude, když tekutinu uzavřete do termosky a rozdělíte na dvě dávky. Jednu vypijete ráno na lačno a druhou dvě hodiny po večeři. Nenechávejte nic na později.

omlazení

Tuto směs si připravujte každý den po dobu 1 měsíce. Stejný postup opakujte po třech letech a uvidíte, že budete vypadat o 20 let mladší. Celkově posílíte zdraví, taktéž zhubnete a budete se cítit skvěle. Vaše tělo se zbaví toxinů, zlepší se stav srdce, jater i ledvin. Pokud chcete zpříjemnit chuť tohoto nápoje, přidejte do něj trochu medu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button