Zdraví

Jak si dokonale vyčistit pleť?

Jak si dokonale vyčistit pleť?

Trápí vás nečistá pleť? Akné nebo černé tečky na nose? Pak není lepšího řešení, než vyzkoušet pleťové masky. Tak například maska na černé tečky, kterou poznáte povětšinou podle toho, že je černá, by měla navíc disponovat schopností se snadno sloupnout. Slupovací masky jsou totiž ty nejlepší.

Tyto masky na černé tečky jsou vyrobeny z uhlí. Aktivní dřevěné uhlí je speciální typ dřevěného uhlí, které je ošetřeno buď horkou párou, anebo chemicky. Tato změna umožňuje aktivnímu uhlí absorbovat více nečistot a toxinů, což zlepšuje jeho filtrační vlastnosti. Existují pak také takzvané akumulační masky s aktivním uhlím, které jsou rovněž dostupné v obchodech, a které odstraní veškeré oleje z pleti, ale také nečistoty z mikroskopických pórů.

Nejpopulárnější masky jsou právě ty, které jsou vyrobeny z uhlí. Na obličej nanášejte opravdu silnou vrstvu této masky, kterou až zaschne, sloupnete. Odstraněná maska pak obsahuje zbytky černých a bílých teček, které vám maska vytáhla přímo z pokožky! Tento druh obličejových masek je tak naprosto stoprocentní co do svého účinku. Vaše pleť bude čistá a jemná, jak doporučují rovněž dermatologové. Takže hurá do černé masky, která funguje jako kvalitní hydratace pokožky, jako detox a jako peeling, který vás zbaví staré pokožky. Pokud zvolíte slupovací alternativu masky, nebudete mít již takový problém masku dostat z obličeje.

Tato maska rovněž paradoxně slibuje vybělení pokožky a zbavení kruhů pod očima. I přesto se však nedoporučuje aplikovat přímo do oblasti očí. Takže je třeba upřednostnit takzvanou t-zónu, což je čelo, nos a brada.

Maska vyčistí i mikroskopické detaily, nečistotu i akné či zmiňované černé tečky. Tak například léčba akné je opravdu zdlouhavá a vymačkávat si akné se nevyplatí. Proto zvolte raději kvalitní masku, která vám pomůže se akné zbavit.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button