Jídlo a receptyZdraví

Senior našel lék na oči

Dokonce i lékaři byli z tohoto receptu v šoku! Potřebujete i vy zlepšit svůj zrak? Pojďte se inspirovat devadesátiletým mužem!

Ten přišel s receptem, který vyžaduje aloe vera. Dále jsou to vlašské ořechy, med a citron. Lékaři později zjistili, že tento recept nejen že zlepšuje kondici očí, ale také nitrooční tlak.

Z aloe vera je třeba dostat šťávu. Tu spolu s ostatními ingrediencemi dejte do mixéru a vytvořte homogenní směs. Tu pak třikrát denně požívejte po lžíci, nejlépe vždy před jídlem. Senior a nyní i lékaři slibují, že se brzy dostaví výsledky. Může tak jít o efektivní únik od oční operace, za vyzkoušení to proto rozhodně stojí. Směs je však třeba skladovat v lednici.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button