Krása

Sedm módních chyb, díky kterým budete vypadat starší a tlustší

Svůj věk rozhodně můžete změnit stylem oblékání. Tím máme na mysli, že existují nevhodné sukně, nesprávné délky či střihy vlasů, ale i barva, která vám přidá klidně deset let nahoru.

V tomto článku se s vámi podělíme o nejčastější chyby, které lidi dělají, a díky kterým vypadají tlustší a starší, než ve skutečnosti jsou.

Příliš mnoho černé – černá je elegantní barvou. Nicméně, jak člověk stárne, měl by se černé vyhýbat. S přibývajícím věkem je totiž naše pokožka bělejší a tmavé oblečení k ní pak vytváří mrtvolný kontrast. Tím se dostávají  do popředí naše vady, jako jsou vrásky, tmavé kruhy pod očima apod. A to je přesně důvod, proč si i vlasy barvit světlejší barvou. Pokud jste přirozeně tmavý typ, snažte se svou barvu vlasů alespoň zesvětlit o jemnější tón hnědé. Uvidíte, rázem omládnete o pět let.

Zahalovaní – má na svědomí to, že si kupujeme vědomě špatnou velikost oblečení, abychom schovali své faldíky a nevzhledné partie. Chyba.

Příliš dlouhá sukně – jen proto, že jste starší, to neznamená, že nemůžete nosit krátké sukně. Nicméně pozor na vulgární délky! Sukně do půli lýtek jsou vhodné pro dvacetileté dívky.

Špatné brýle –  než si koupíte brýle, udělejte si módní přehlídku. Koupě správných rámečků je totiž hotová alchymie – brát ohled je tak nutné také na tvar našeho obličeje – nejde pouze o módu.

Nechoďte nakupovat s nesprávnou osobou – dcera vám rozhodně dobře neporadí, vybere vám totiž to, co by si oblékla na sebe ona sama. Být trendy je jedna věc, módě je však třeba přizpůsobovat také náš věk.

Dejte si pozor také na boty – to, že je platforma stále populární neznamená, že je tou správnou volbou také pro vás – zvláště, pokud je vám nad třicet let a trpíte nadváhou.chyb

Šála – možná si myslíte, že hedvábný šátek je za každé okolnosti cool, ale ve skutečnosti můžete vypadat jako letuška ze šedesátých let. To je důvod, proč se od šátků oprostit… Nechápejte to špatně – ale dnes se šátky nosí spíše jako módní doplněk přichycený na kabelce.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button