KrásaPřírodní léčba

Šance pro růst vlasů: Guava listy

Listy z guave zastavují vypadávání vlasů a podporují růst nových. Důvodů, proč vlasy přestaly růst nebo dokonce vypadávají je hned několik. Ať je to nedostatkem minerálů, nezdravou stravou, nějakou nemocí, stresem nebo genetikou.

Podle nejnovějších statistik trpí vypadáváním vlasů téměř třetina světové populace. Tisíce mužů a žen se potýká s tímto estetickým problémem.

guaveKdo hledá přirozené řešení a nechce užívat žádné chemické substance, měl by zvážit jednoduchý trik s listy guave. Tato vlasová maska zastavuje proces vypadávání vlasů během několika dnů. Guava listy se mimochodem podílejí i na léčbě horečky dengue – zvyšují úroveň krevních destiček. Odborníci se shodují na tom, že pravidelné užívání guava listů zastavuje vypadávání vlasů a zabraňuje jim v dalších ztrátách. Listy z guave jsou plné šťávy a vitamínu B, zvyšují plodnost a chrání lidské zdraví.

Jak listy používat?

Vezměte hrst listů z guave a uvařte je v 1 litru vody po dobu 20 minut. Poté je třeba nechat směs vychladnout při pokojové teplotě. Listy z guave se dají použít i jako tonikum na pokožku hlavy po umytí vlasů. Aplikujte k vlasovým kořínkům a vlasy tím vyživíte. Masírováním pokožky hlavy guava listy se vám vyplatí i jako noční balzám na vlasy. Naneste na vlasy, vezměte si koupací čepici a ulehněte do postele. Ráno smyjte vlasy teplou vodou a umyjte jemným šampónem. Tato domácí maska účinně posílí vlasové kořínky a folikuly. Vlasy budou růst jako divé.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Renata

Vzhledem k tomu, že je pro mě moje zdraví důležité, zajímám se o zdravý životní styl. Chci vědět, co je pro mě dobré, co mi pomůže upevnit si celkové zdraví, které potraviny či bylinky jsou vhodné a co je nového v trendech týkajících se oblasti zdraví a zdravého životního stylu.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button