Krása

S tímto osivem zvětšíte velikost poprsí až o dvě čísla

Příroda se smilovala nad ženami, které chtějí větší prsa. Jedině s tímto osivem si můžete zvětšit  velikost prsou až o dvě čísla!

Magická semena pískavice naleznete v každém obchodě se zdravou výživou. Jsou bohatá na bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Jsou velmi výživné a mají mnoho účinků na naše zdraví.

V západní medicíně se dokonce užívají při léčbě infekcí krku, plic nebo dýchacího systému. Tato semena jsou také výborná v boji proti alergiím a horečce, protože stimulují ledviny a plíce – zahřívají tělo. Snižují hladinu cholesterolu a zlepšují trávení.

Semena pískavice na prsa? Zní to sice jako pohádka, ale tato semena zvětšují prsa. Obsahují totiž vysokou koncentraci fytoestrogenů, které mají vliv na růst prsou.

pískavice

Existují dva způsoby, jak tato semena použít – buď na masáž, nebo jako čaj. Masáž vyžaduje namočení těchto semen ve vodě přes noc. Na druhý den si s touto vodou potírejte svá prsa. Co se týče čaje, dejte si do malého hrnce 200 ml studené vody a 2 lžíce semen pískavice. Vodu povařte, poté nechte vychladit a přidejte trochu citronu a medu. Nepijte však více, než dva šálky denně.

Je libo přírodní viagru pro muže? I k tomuto účelu se hodí semena pískavice.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button